Energiakeskus24.ee
Soojuspumbad Küte Jahutus
Ostukorvis on
0 toodet
Logi sisse
Soodustused
Tasuta transport
alates ostukorvist
550.-
Transpordivõimalused
Maksevõimalused
Maksa turvaliselt
oma kodupangast!
Ostuabi
Kell 10:00 - 18:00
+372 56625266
PÄIKESE-
KÜTE
PÄIKESE-
ELEKTER
KÜTTESÜSTEEM
KAMINAD, KATLAD
SOOJUS-
PUMBAD
Põrandaküte
Teenused
Kontakt
Energiakeskus24.ee › Pakume energiat säästvaid küttelahendusi!

Pakume energiat säästvaid küttelahendusi!

08.mai 2014

 

 

Pakume energiat säästvaid kodulahendusi

 

Aastast aastasse muutuvad tõusvas trendis inimeste eluasemekulud, millest märkimisväärse osa moodustavad omakorda küttekulud. Valimiste ajal pakuvad poliitikud löövaid loosungeid kulutuste vähendamisest, kuid reaalsed lahendused jäävad ikkagi iga majaomaniku enda kanda. On selge, et seni doteeritud  monopolide hinnatõus energiavaldkonnas jätkub järjekindlalt. Seega on toasooja hinna alandamine üks efektiivsemaid võimalusi kulusid kontrolli all hoida.

 

Millised on võimalused vähendada majapidamise püsikulu kütte ja sooja tarbevee osas? Üks võimalus oleks muidugi suurendada pere sissetulekut ja maksta kontrollimatult arveid. Aga kui selline luksus puudub, millised oleksid arukad alternatiivid?

 

Kaaludes erinevaid kokkuhoiuvõimalusi, tuleks esmalt lähtuda elustiilist ja olemasolevast põhiküttesüsteemist. Uute elamute ehitamisel peaks arvestama maja paiknemist ilmakaarte suhtes. See annab meie laiuskraadil tõhusama võimaluse paigutada päikeseküttekollektorid katusele õige kaldenurga alla.

 

Põhiküte peaks tagama vajamineva energia aasta ringi, valida on erinevate katelde ja veesärgiga kaminate vahel, samuti sobivad nüüdisaegsed ja mugavust pakkuvad maasoojuspumbad  ja õhk-vesi soojuspumbad.  Kuid kõik need küttelahendused  vajavad suuremal või väiksemal määral energiat.

 

Tänapäeval on küttesüsteemi südameks kütteallikatele mõeldud akumulatsioonipaak, kuhu kogutud energia jaotatakse vastavalt vajadusele kas küttesüsteemi või sooja tarbevee tootmiseks.

 

Põhikütte kõrvale sobib suurepäraselt aktiivne päikeseküte. Jah, see sobib meie kliimas märtsist oktoobrini  nii sooja tarbevee tootmiseks kui ka põhikütte toena. Eesti ilm on päikese osas küll heitlik, kuid tänapäevased vaakumtorudega päikesekollektorid toodavad sooja ka kergelt pilves ilmaga. Energiatootlikkust ei mõjuta ka välistemperatuur: kui paistab päike, võivad väljas olla ka miinuskraadid.

Kogu küttesüsteemi ei pea korraga valmis ehitama, peamine on võtta Teile sobiv suund ja lõpptulemust silmas pidades ehitada süsteem välja vastavalt võimalustele. Läbimõeldud projektiga vähenevad püsikulud ja tehtud investeeringud tõstavad oluliselt kinnisvara väärtust.

 

www.energiakeskus24.ee  julgustab ja ootab huvilisi, kelle sooviks on alandada  püsikulu kütte ja sooja tarbevee lahenduste abil.

08.mai 2014 teemas AkumulatsioonipaagidKüttesüsteemi akumulatsioonipaak
Tänapäeval on küttesüsteemi südameks kütteallikatele mõeldud akumulatsioonipaak, kuhu kogutud energia jaotatakse vastavalt vajadusele kas küttesüsteemi või sooja tarbevee tootmiseks. Loe edasi »
30.juuli 2013 teemas Päikesekütte komplektPäikeseenergia, kas sellest on meie kliimas kasu?
Päikesekiirguse intensiivsus ja kestvus sõltuvad laiuskraadist, kohaliku kliima iseärasustest, aastaajast, ööpäevast ning õhu puhtusest. Eesti laiuskraadidel on võimalik kasutada päikesekütet kombineeritult koos teiste soojusallikatega, kuna meie päikesekiirguse ressursid on ... Loe edasi »
06.märts 2016 teemas Veekütte kaminasüdamikudKeskkütte kaminad ehk veesärgiga kaminad ja nende võimalused
Ühes igas kodus, siis kas majas või korteris on silmailuks kaminatuli. Enamlevinud on õhkküttekaminad , mis annavad hetkesooja ja toatemperatuur tõuseb kiiresti ning tihti kipub liigagi palav olema. Korterites, kus... Loe edasi »
16.märts 2014 teemas SOOJUSPUMBADMaaküte ehk Maasoojuspump
Maasoojuspump on üks tuntumaid soojuspumba liike. Maasoojuspumba tööpõhimõte on suhteliselt lihtne. Suve jooksul salvestub maapinna pealmistesse kihtidesse päikeseenergia. Maasoojuspump kogub selle salvestunud päikeseenergia pinnases asuva maakollektori abil kokku ja muudab... Loe edasi »
12.aug. 2013 teemas SOOJUSPUMBADSoojuspumbad
Soojuspumba abil on võimalik ümbritsevast keskkonnast ammutada madalamatemperatuurilist energiat ja saada sellest kõrgematemperatuurilist soojuskandjat. Ülevaade headest soojuspumpadest Keskkonnast äravõetavat soojust saab kasutada hoone kütmiseks, sooja tarbevee valmistamiseks ja... Loe edasi »

LUGEMIST

Ole kursis!
Telli poe parimad pakkumised oma meilile!
E-mail:
Nimi:
Kuidas saada püsikliendiks?
Peale esimest ostu saad soovi korral püsikliendiks ja sellega kaasnevad soodustused!
Korduma Kippuvad Küsimused »
info@energiakeskus24.ee
+372 566 25 266