Energiakeskus24.ee
Soojuspumbad Küte Jahutus
Ostukorvis on
0 toodet
Logi sisse
Soodustused
Tasuta transport
alates ostukorvist
550.-
Transpordivõimalused
Maksevõimalused
Maksa turvaliselt
oma kodupangast!
Ostuabi
Kell 10:00 - 18:00
+372 56625266
PÄIKESE-
KÜTE
PÄIKESE-
ELEKTER
KÜTTESÜSTEEM
KAMINAD, KATLAD
SOOJUS-
PUMBAD
Põrandaküte
Teenused
Kontakt
Energiakeskus24.ee › Energiasäästlik ja lihtne põrandakütte paigaldus korterites ja elamutes

Energiasäästlik ja lihtne põrandakütte paigaldus korterites ja elamutes

20.juuli 2014

Uponori põrandakütte lahendus on äärmiselt lihtne paigaldada!

 

 

 

Millised on Uponori põrandakütte kergpaigalduse eelised?

  • kiierelt ja lihtsalt paigaldatav
  • töökindel
  • madal küttesüsteemi temperatuur, mis säästab energiat sooja küttevee tootmisel, sest on vahe,      kas kütta radiaatoritega kus temperatuur on keskmiselt 60-80 kraadi või põrandaküttel ainult 25-35 kraadi.
  • antud põrandaküttelahendus reageerib kiirelt toatemperatuuri reguleerimisele. Näiteks päevane ja öine küte, kui soovitakse erinevaid temperatuure. Samuti ei ole selline lahendus „külm” jalale küttevälisel perioodil, erinevalt betoonvaluga põrandaküttel.

 

 

 

 

Piltidel olev objekt on esimese korruse põrandakütte paigaldusest. Renoveerimise põhjuseks olid korteri külmad põrandad. Tööde käigus selgus, et soojustus puudus täielikult! Vana põrand võeti täielikult üles, vahetati põrandalaagid ja soojustati EPS plaatidega, pandi niiskustõkke kile ja kõige peale paigaldati Uponori põrandakütte kergpaigalduse lahendus.

 

Juba ilma kütteta muutus toa  õhk kuivaks ja põrand oli soe, seda varakevadel. Põrandakütet reguleerib toatemperatuuri termostaat, mis on ühendatud pumbasõlmega.

 

Tulemus: hubane, mugav  ja energiasäästlik elukeskkond!

Seotud tooted

16.märts 2014 teemas PõrandaküteKaasaegne põrandaküttelahendus
Kerge ja õhuke konstruktsioon ning lihtne paigaldus! Põrandaküte on mugav, ruumisäästlik ja tervislik lahendus, millel on väiksed kasutuskulud ning mis vähendab koristamise vajadust. Põrandaküttesüsteem Uponor Siccus on mõeldud kasutamiseks puitpõrandal.... Loe edasi »
16.märts 2014 teemas PõrandakütePõrandakütte - Paindlik, kiire ja lihtne paigaldus
Põrandaküte on mugav, ruumisäästlik ja tervislik lahendus, millel on väiksed kasutuskulud ning mis vähendab koristamise vajadust. Tavaliselt kulub küttele üle 80% majapidamises vaja minevast energiast. Põrandaküte hoiab neid kulusid kokku.... Loe edasi »
08.mai 2014 teemas KÜTTESÜSTEEMPakume energiat säästvaid küttelahendusi!
Pakume energiat säästvaid kodulahendusi Aastast aastasse muutuvad tõusvas trendis inimeste eluasemekulud, millest märkimisväärse osa moodustavad omakorda küttekulud. Valimiste ajal pakuvad poliitikud löövaid loosungeid kulutuste vähendamisest, kuid reaalsed lahendused... Loe edasi »
30.juuli 2013 teemas Päikesekütte komplektPäikeseenergia, kas sellest on meie kliimas kasu?
Päikesekiirguse intensiivsus ja kestvus sõltuvad laiuskraadist, kohaliku kliima iseärasustest, aastaajast, ööpäevast ning õhu puhtusest. Eesti laiuskraadidel on võimalik kasutada päikesekütet kombineeritult koos teiste soojusallikatega, kuna meie päikesekiirguse ressursid on ... Loe edasi »
06.märts 2016 teemas Veekütte kaminasüdamikudKeskkütte kaminad ehk veesärgiga kaminad ja nende võimalused
Ühes igas kodus, siis kas majas või korteris on silmailuks kaminatuli. Enamlevinud on õhkküttekaminad , mis annavad hetkesooja ja toatemperatuur tõuseb kiiresti ning tihti kipub liigagi palav olema. Korterites, kus... Loe edasi »

LUGEMIST

Ole kursis!
Telli poe parimad pakkumised oma meilile!
E-mail:
Nimi:
Kuidas saada püsikliendiks?
Peale esimest ostu saad soovi korral püsikliendiks ja sellega kaasnevad soodustused!
Korduma Kippuvad Küsimused »
info@energiakeskus24.ee
+372 566 25 266