Energiakeskus24.ee
Soojuspumbad Küte Jahutus
Ostukorvis on
0 toodet
Logi sisse
Soodustused
Tasuta transport
alates ostukorvist
550.-
Transpordivõimalused
Maksevõimalused
Maksa turvaliselt
oma kodupangast!
Ostuabi
Kell 10:00 - 18:00
+372 56625266
PÄIKESE-
KÜTE
PÄIKESE-
ELEKTER
KÜTTESÜSTEEM
KAMINAD, KATLAD
SOOJUS-
PUMBAD
Põrandaküte
Teenused
Kontakt
Energiakeskus24.ee › Keskkütte kaminad ehk veesärgiga kaminad ja nende võimalused

Keskkütte kaminad ehk veesärgiga kaminad ja nende võimalused

06.märts 2016

Ühes igas kodus, siis kas majas või korteris on silmailuks kaminatuli. Enamlevinud on õhkküttekaminad, mis annavad hetkesooja ja toatemperatuur tõuseb kiiresti ning tihti kipub liigagi palav olema. Korterites, kus kaugküte hoiab radiaatorid kenasti soojad ning toas temperatuur talutav, ka siis on võimalus sügisõhtutel  nautida kaminatuld. Nimelt on olemas nö. biokaminad, mida saaks asetada lauale ja suuremad on võimalik paigalda seina äärde või paigaldada seina sisse. Pole vaja korstent ega võta ka palju ruumi.

Aga mida kujutavad endast siis veesärgiga keskkütte kaminad?
Kaminad välimuselt nagu ikka, klaasuksed sirge või nurgaklaasiga, kenad! Esmane investeering on natuke suurem võrreldes õhkkütte kaminaga, aga eeliseks oleks lisaks hetkellisele soojale ka üleliigse energia salvestamine näiteks tarbeveeboilerisse või siis keskküttesse.

Siinkohal on väga palju võimalusi küttesüsteemi ehitamisel ja igale soovijale läheneme indviduaalselt, mis vastaks just kliendi vajadustele, esitades hinnapakkumise ja kõik tööd teostatkse lepingu alusel, üleandmis-vastuvõtu aktidega kinnitades ning väljastame oma klientidele reaalse garantii nii toodete, kui ka teostatud töödele. Mitte ei ole nii, et kui raha käes, siis garantii on täpselt seni, kuni klient näeb töömeste kaubiku tagatulesid;)))

Veesärgiga kamina  kasutusvõimalustest loe täpsalt pärast seda pilti.

Üks pilt teostatud objektist.

 

08.mai 2014 teemas KÜTTESÜSTEEMPakume energiat säästvaid küttelahendusi!
Pakume energiat säästvaid kodulahendusi Aastast aastasse muutuvad tõusvas trendis inimeste eluasemekulud, millest märkimisväärse osa moodustavad omakorda küttekulud. Valimiste ajal pakuvad poliitikud löövaid loosungeid kulutuste vähendamisest, kuid reaalsed lahendused... Loe edasi »
30.juuli 2013 teemas Päikesekütte komplektPäikeseenergia, kas sellest on meie kliimas kasu?
Päikesekiirguse intensiivsus ja kestvus sõltuvad laiuskraadist, kohaliku kliima iseärasustest, aastaajast, ööpäevast ning õhu puhtusest. Eesti laiuskraadidel on võimalik kasutada päikesekütet kombineeritult koos teiste soojusallikatega, kuna meie päikesekiirguse ressursid on ... Loe edasi »
16.märts 2014 teemas SOOJUSPUMBADMaaküte ehk Maasoojuspump
Maasoojuspump on üks tuntumaid soojuspumba liike. Maasoojuspumba tööpõhimõte on suhteliselt lihtne. Suve jooksul salvestub maapinna pealmistesse kihtidesse päikeseenergia. Maasoojuspump kogub selle salvestunud päikeseenergia pinnases asuva maakollektori abil kokku ja muudab... Loe edasi »
12.aug. 2013 teemas SOOJUSPUMBADSoojuspumbad
Soojuspumba abil on võimalik ümbritsevast keskkonnast ammutada madalamatemperatuurilist energiat ja saada sellest kõrgematemperatuurilist soojuskandjat. Ülevaade headest soojuspumpadest Keskkonnast äravõetavat soojust saab kasutada hoone kütmiseks, sooja tarbevee valmistamiseks ja... Loe edasi »
08.mai 2014 teemas AkumulatsioonipaagidKüttesüsteemi akumulatsioonipaak
Tänapäeval on küttesüsteemi südameks kütteallikatele mõeldud akumulatsioonipaak, kuhu kogutud energia jaotatakse vastavalt vajadusele kas küttesüsteemi või sooja tarbevee tootmiseks. Loe edasi »

LUGEMIST

Ole kursis!
Telli poe parimad pakkumised oma meilile!
E-mail:
Nimi:
Kuidas saada püsikliendiks?
Peale esimest ostu saad soovi korral püsikliendiks ja sellega kaasnevad soodustused!
Korduma Kippuvad Küsimused »
info@energiakeskus24.ee
+372 566 25 266