Energiakeskus24.ee
Soojuspumbad Küte Jahutus
Ostukorvis on
0 toodet
Logi sisse
Soodustused
Tasuta transport
alates ostukorvist
550.-
Transpordivõimalused
Maksevõimalused
Maksa turvaliselt
oma kodupangast!
Ostuabi
Kell 10:00 - 18:00
+372 56625266
PÄIKESE-
KÜTE
PÄIKESE-
ELEKTER
KÜTTESÜSTEEM
KAMINAD, KATLAD
SOOJUS-
PUMBAD
Põrandaküte
Teenused
Kontakt
Energiakeskus24.ee › Fotoelektrilised päikesepaneelid, tasuta elekter!

Fotoelektrilised päikesepaneelid, tasuta elekter!

08.mai 2014

Päikesepaneelid (fotoelektrilised)

http://files.climatecet.eu/200000266-7ed737fd42-public/Juni%20bis%20September%202013%20102.jpg

Päikeseelement ehk fotogalvaaniline element (inglise keeles solar cell või photovoltaic cell) on elektriline seade, mis muudab fotogalvaanilise efekti abil   valgusenergia elektrienergiaks.

Fotogalvaaniliste elementide kogumid moodustavad fotopaneeli (nimetatakse ka päikesepatareiks), mis toodab elektrit päikesekiirgusest. Hulk elemente grupeeritakse orienteeritult ühel tasandil, millest  tuleneb ka nimetus päikesepaneel või fotogalvaaniline moodul.

Elektrienergia, mis on saadud päikesepaneelidelt, on üks päikeseenergia liikidest.

 

Väiketarbijal sobib pigaldada 200w. kuni 500w. fotopaneele,kompenseerimaks suvel,päeva ajal,majapidamise el.tarbimist,kasutades selleks võrgumuundurit.

Võrgumuundurit kasutades ei ole sul vaja kellegiga liitumist teha,kui ei soovi oma liigse,üldvõrku tagasi mineva,elektri eest raha saada.

 

Kui on tahtmist,raha tulevikku paigutada,siis saab endale paigaldada kuni 11kw. fotopaneele ja liituda üldelektrivõrguga,oma

liigse el.energia tagasi müügiks.

 

Kui puudub võimalus üldelektriga liitumiseks,või on soov olla sellest sõltumatu,saab paigaldada ka sõltumatu süsteemi,kasutades fotopaneele,akusid,sõltumatut pingesagedusmuundurit(off-grid),talvekuudel täiendades süsteemi automaatkäivitusega diisegeneraatoriga.

 

Valmistame,keevitame maaraame,katuseraame päikesepaneelide paigaldamiseks.

Kõiki neid süsteeme meie ehitame ülesse,võimalike variante on veel mitmeid.

Seotud tooted

08.mai 2014 teemas KÜTTESÜSTEEMPakume energiat säästvaid küttelahendusi!
Pakume energiat säästvaid kodulahendusi Aastast aastasse muutuvad tõusvas trendis inimeste eluasemekulud, millest märkimisväärse osa moodustavad omakorda küttekulud. Valimiste ajal pakuvad poliitikud löövaid loosungeid kulutuste vähendamisest, kuid reaalsed lahendused... Loe edasi »
30.juuli 2013 teemas Päikesekütte komplektPäikeseenergia, kas sellest on meie kliimas kasu?
Päikesekiirguse intensiivsus ja kestvus sõltuvad laiuskraadist, kohaliku kliima iseärasustest, aastaajast, ööpäevast ning õhu puhtusest. Eesti laiuskraadidel on võimalik kasutada päikesekütet kombineeritult koos teiste soojusallikatega, kuna meie päikesekiirguse ressursid on ... Loe edasi »
06.märts 2016 teemas Veekütte kaminasüdamikudKeskkütte kaminad ehk veesärgiga kaminad ja nende võimalused
Ühes igas kodus, siis kas majas või korteris on silmailuks kaminatuli. Enamlevinud on õhkküttekaminad , mis annavad hetkesooja ja toatemperatuur tõuseb kiiresti ning tihti kipub liigagi palav olema. Korterites, kus... Loe edasi »
16.märts 2014 teemas SOOJUSPUMBADMaaküte ehk Maasoojuspump
Maasoojuspump on üks tuntumaid soojuspumba liike. Maasoojuspumba tööpõhimõte on suhteliselt lihtne. Suve jooksul salvestub maapinna pealmistesse kihtidesse päikeseenergia. Maasoojuspump kogub selle salvestunud päikeseenergia pinnases asuva maakollektori abil kokku ja muudab... Loe edasi »
12.aug. 2013 teemas SOOJUSPUMBADSoojuspumbad
Soojuspumba abil on võimalik ümbritsevast keskkonnast ammutada madalamatemperatuurilist energiat ja saada sellest kõrgematemperatuurilist soojuskandjat. Ülevaade headest soojuspumpadest Keskkonnast äravõetavat soojust saab kasutada hoone kütmiseks, sooja tarbevee valmistamiseks ja... Loe edasi »

LUGEMIST

Ole kursis!
Telli poe parimad pakkumised oma meilile!
E-mail:
Nimi:
Kuidas saada püsikliendiks?
Peale esimest ostu saad soovi korral püsikliendiks ja sellega kaasnevad soodustused!
Korduma Kippuvad Küsimused »
info@energiakeskus24.ee
+372 566 25 266