Energiakeskus24.ee
Soojuspumbad Küte Jahutus
Ostukorvis on
0 toodet
Logi sisse
Soodustused
Tasuta transport
alates ostukorvist
550.-
Transpordivõimalused
Maksevõimalused
Maksa turvaliselt
oma kodupangast!
Ostuabi
Kell 10:00 - 18:00
+372 56625266
PÄIKESE-
KÜTE
PÄIKESE-
ELEKTER
KÜTTESÜSTEEM
KAMINAD, KATLAD
SOOJUS-
PUMBAD
Põrandaküte
Teenused
Kontakt
Energiakeskus24.ee › Tellimine ja maksmine

Tellimine ja maksmine

Ostu vormistamine ja maksmine.

Ostja vormistab tellimuse ostes iseseisvalt ja võtab endale vastutuse valitud kauba vastavuse eest. Ettemaksu tähtaeg on iga ostukorvi vormistamisel märgitud ajaliselt tööpäevade piires , mille möödudes ja ostu eest mittetasumisel antud tellimus tühistatakse. Pärast tellimuse vormistamist kaupa ei broneerita.

Tellimuse eest tasumiseks saadetakse ettemaksu arve koos kõigi vajaminevate rekvisiitidega ostja emailile, mille tasumise sooritab ostja oma kodupangast.

Müügitehing loetakse sõlmituks (jõustunuks) hetkest, kui tellimuse ettemaksusumma on laekunud e-poe Enegiakeskus24.ee haldaja Rantila OÜ arvelduskontole.

Kauba kättetoimetamine

Olenevalt ostukorvi suurusest või maksumusest, saab ostja valida omale sobiva tarneviisi, millel on märgitud koheselt ka tarneviisi maksumus, mis lisandub ostukorvis olevatele toodete maksumusele.

Tellimuse ostukorv, kus toodete tarne tähtajad on erinevad, kehtib üks tarnemaksumus.

Juhul, kui vormistatud tellimuse tarnetähtajad on ajaliselt nihkes ja võib tegelikust laoseisust erineda, siis võtab Energiakeskus24.ee ühendust tellimuse vormistanud kontaktisikuga ja edastab tarnete uued tähtajad, millega mittenõustumisel võib tellimuse teinud isik tehingu katkestada ning ettemaksusumma tagastatakse 3 tööpäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt laekus tellimuse ettemaks.

Teil on õigus tellitud kaubad 14 päeva jooksul tagastada. Tagastatav toode peab olema originaalpakendis ja kasutamata. Energiaksekus24.ee e-poe haldaja Rantila OÜ võib keelduda kaupa või pakendit tagasi võtmast, kui see on rikutud või kauba, toote väärtus ei vasta enam terminile „uus” ehk kasutamata. Toote tagastamiseks tuleb eelnevalt edastada e-posti aadressil info@energiakeskus24.ee tellija nimi, tagastamise põhjus, antud tootega seotud ostuarve koos tagastatava tootenimetusega ning arveldusarve number. Nõuetekohaselt esitatud ja e-poele tagastatud toote eest kantakse raha ostu sooritanud isiku arveldusarvele 30 tööpäeva jooksul. Kauba tellimisel makstud saatekulu ja tagasisaatmise kulu ei kuulu Energiakesus24.ee poolt hüvitamisele või tagasimaksmisele.

Ole kursis!
Telli poe parimad pakkumised oma meilile!
E-mail:
Nimi:
Kuidas saada püsikliendiks?
Peale esimest ostu saad soovi korral püsikliendiks ja sellega kaasnevad soodustused!
Korduma Kippuvad Küsimused »
info@energiakeskus24.ee
+372 566 25 266