Energiakeskus24.ee
Soojuspumbad Küte Jahutus
Ostukorvis on
0 toodet
Logi sisse
Soodustused
Tasuta transport
alates ostukorvist
550.-
Transpordivõimalused
Maksevõimalused
Maksa turvaliselt
oma kodupangast!
Ostuabi
Kell 10:00 - 18:00
+372 56625266
PÄIKESE-
KÜTE
PÄIKESE-
ELEKTER
KÜTTESÜSTEEM
KAMINAD, KATLAD
SOOJUS-
PUMBAD
Põrandaküte
Teenused
Kontakt
Energiakeskus24.ee › Üldtingimused

Üldtingimused

Käesolevad tingimused kehtivad e-poe Energiakaeskus24.ee haldaja Rantila OÜ (edaspidi Energiakeskus24.ee) vahel e-poest ostetavate või tellitavate toodete puhul tekkivate õigussuhete kohta.


Energiakeskus24.ee e-poes olevad tooted vastavad tootja poolt antud kirjeldusele ja omadustele. Kõigile toodetele kehtib tootja poolt garantii 2 aastat, kui pole märgitud teisti ( kasutatud või komisjonimüügis olevatel toodetel). Kõik pakutavad tooted Energiakeskus24.ee e-poe hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. Energiakeskus24.ee e-poes olevad tootepildid on illustratiivse tähendusega ja võivad erineda tegelikust tootest vähesel määral, kuid ei erine tootekirjelduse funktsionaalsusest või mõõtudest ja teistest kirjeldatud parameetritest.

Ostja vormistab tellimuse ostes iseseisvalt ja võtab endale vastutuse valitud kauba vastavuse eest. Ettemaksu tähtaeg on iga ostukorvi vormistamisel märgitud ajaliselt tööpäevade piires , mille möödudes ja ostu eest mittetasumisel antud tellimus tühistatakse. Pärast tellimuse vormistamist kaupa ei broneerita.

Tellimuse eest tasumiseks saadetakse ettemaksu arve koos kõigi vajaminevate rekvisiitidega ostja emailile, mille tasumise sooritab ostja oma kodupangast. Müügitehing loetakse sõlmituks (jõustunuks) hetkest, kui tellimuse ettemaksusumma on laekunud e-poe Enegiakeskus24.ee haldaja Rantila OÜ arvelduskontole.

Olenevalt ostukorvi suurusest või maksumusest, saab ostja valida omale sobiva tarneviisi, millel on märgitud koheselt ka tarneviisi maksumus, mis lisandub ostukorvis olevatele toodete maksumusele. Tellimuse ostukorv, kus toodete tarne tähtajad on erinevad, kehtib üks tarnemaksumus. Juhul, kui vormistatud tellimuse tarnetähtajad on ajaliselt nihkes ja võib tegelikust laoseisust erineda, siis võtab Energiakeskus24.ee ühendust tellimuse vormistanud kontaktisikuga ja edastab tarnete uued tähtajad, millega mittenõustumisel võib tellimuse teinud isik tehingu katkestada ning ettemaksusumma tagastatakse 3 tööpäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt laekus tellimuse ettemaks.

Ostjal on õigus tellitud kaubad 14 päeva jooksul tagastada. Tagastatav toode peab olema originaalpakendis ja kasutamata. Energiaksekus24.ee e-poe haldaja Rantila OÜ võib keelduda kaupa või pakendit tagasi võtmast, kui see on rikutud või kauba, toote väärtus ei vasta enam terminile „uus” ehk kasutamat. Toote tagastamiseks tuleb eelnevalt edastada e-posti aadressil info@energiakeskus24.ee tellija nimi, tagastamise põhjus, antud tootega seotud ostuarve koos tagastatava tootenimetusega ning arveldusarve number. Nõuetekohaselt esitatud ja e-poele tagastatud toote eest kantakse raha ostu sooritanud isiku arveldusarvele 30 tööpäeva jooksul. Kauba tellimisel makstud saatekulu ja tagasisaatmise kulu ei kuulu Energiakesus24.ee poolt hüvitamisele või tagasimaksmisele.


Ostja ja Energiakeskus24.ee vahel tekkinud tellimuste ja ostudega seotud vaidlused lahendatakse läbirääkimistega. Kui kokkuleppele ei jõuta, saavad pooled oma õiguste kaitseks pöörduda tarbijakaitse ametisse ja erimeelsuste lahendamisel lähtuvad pooled Eesti Vabariigis kehtivatest seadustest.

Energiakeskus24.ee on õigustatud e-poe arengust tulenevalt ning parema ja turvalisema kasutamise huvides käesolevaid ostutingimusi täiendada ja muuta, ning kehtivad käesoleva tellimuse vormistamise hetkest.

Kõiki ostja poolt Energiakeskus24.ee edastatud andmeid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja vajadusel täiendava informatsiooni andmiseks ning kinnitab, et kõiki kliendi poolt avaldatud andmeid e-poele käsitletakse konfidentsiaalselt ning ei avaldata kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.


Iga tellimuse vormistamisel kinnitab klient, et on tutvunud ja nõustub Energiakeskus24.ee e-poe kasutustingimustega.

Energiakeskus24.ee soovib kõigile klientidele parimaid osturõõme!

Ole kursis!
Telli poe parimad pakkumised oma meilile!
E-mail:
Nimi:
Kuidas saada püsikliendiks?
Peale esimest ostu saad soovi korral püsikliendiks ja sellega kaasnevad soodustused!
Korduma Kippuvad Küsimused »
info@energiakeskus24.ee
+372 566 25 266